obrazek

Nasze sukcesy



Osiągnięcia uczniów - rok szkolny 2016/2017

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcie

Klasa

Małopolski Konkurs HumanistycznyBorek Martyna
Finalistka6D
Czarnecka Aleksandra
Finalistka6A
Małopolski Konkurs KaligraficznyCzarnecka Aleksandra
I miejsce6D
Przyłucka Anna
III miejsce6D
Małopolski Konkurs MatematycznyMoroński Marek
Laureat6A
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Województwa Małopolskiego "Krakowska Matematyka"Moroński Marek
Laureat6A
Ćwikło Bartłomiej
Finalista4E
Jewuła Oliwia
Finalistka6A
Kazalska Joanna
Finalistka6B
Skupień Marek
Finalista6E
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2017. Klasy 4-6"Moroński Marek
Wynik bardzo dobry6A
Majcherczyk Karol
Wyróżnienie4A
Chatłas Katarzyna
Wyróżnienie4E
Ćwikło Bartłomiej
Wyróżnienie4E
Borek Samuel
Wyróżnienie5A
Czarny Michał
Wyróżnienie5B
Dudziak Ignacy
Wyróżnienie5B
Fremel Anna
Wyróżnienie5B
Kosek Aleksandra
Wyróżnienie5B
Tokarz Bartłomiej
Wyróżnienie6A
Galica Piotr
Wyróżnienie6C
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2017. Klasy 1-3"Anweiler Zuzanna
Wyróżnienie2B
Ślusarczyk Kamil
Wyróżnienie2H
Chłosta Jan
Wyróżnienie2D
Zander Milena
Wyróżnienie2C
Guczalska Anna
Wyróżnienie2C
Ogłaza Stanisław
Wyróżnienie2F
Wendorf Róża
Wyróżnienie2E
Rink Wiktoria
Wyróżnienie2E
Szostak Lena
Wyróżnienie2E
Małopolski Konkurs Języka AngielskiegoJewuła Oliwia
Laureatka6A
Moroński Marek
Finalista6A
Zięba Oliwia
Finalistka6E
Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus"Paszkot Jan
Laureat
4D
Tokarz Bartosz
Laureat
6A
Moroński Marek
Laureat6A
Kurowska Zuzanna
Laureatka6A
Kopydłowska Zuzanna
Laureat6A
Jewuła Oliwia
Laureatka6A
Pławecka Barbara
Laureatka6B
Zięba Oliwia
Laureatka6E
Skupień Marek
Laureat6E
Obrębski Szymon
Laureat6E
Paciorek Alicja
Laureatka6E
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej BrytaniiBorek Martyna
I miejsce
6A
Przyłucka Anna
Wyróżnienie
6D
Małopolski Konkurs wiedzy o Krakowie "Krakusek"Kalisz Magdalena
Wyróżnienie3E
Piotr Wójcicki
Wyróżnienie3D
Ogólnopolski Konkurs EkologicznyJewuła Oliwia
Laureatka I miejsca6A
Borek Martyna
Laureatka II miejsca6A
Jewuła Dominika
Laureatka VII miejsca4A
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik" klasy 4-6Stanisław Florek - Paszkowski
Nagroda4C
Moroński Marek
Nagroda6A
Skupień Marek
Nagroda6E
Jewuła Dominika
Wyróżnienie4A
Mistachowicz Teresa
Wyróżnienie4A
Kocurek Magdalena
Wyróżnienie4C
Ćwikło Bartłomiej
Wyróżnienie4E
Palicki Jan
Wyróżnienie5A
Fremel Anna
Wyróżnienie5B
Kosek Aleksandra
Wyróżnienie5B
Fiertak Mikołaj
Wyróżnienie5C
Jakubowicz Julia
Wyróżnienie5C
Borek Martyna
Wyróżnienie6A
Jewuła Oliwia
Wyróżnienie6A
Kopydłowska Marianna
Wyróżnienie6A
Mróz Piotr
Wyróżnienie6A
Pyrek Patryk
Wyróżnienie6A
Sikora Gabriela
Wyróżnienie6A
Tokarz Bartosz
Wyróżnienie6A
Galica Piotr
Wyróżnienie6C
Stecki Tymon
Wyróżnienie6D
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik" klasy 1-3Jurek Tomasz
Nagroda główna1A
Luzar Krystian
Nagroda główna1A
Ważny Lena
Nagroda główna1A
Wojtowicz Iga
Nagroda główna1A
Wolski Szymon
Nagroda główna1C
Wrona Laura
Nagroda1C
Anweiler Zuzanna
Nagroda1E
Auksztulewicz Grzegorz
Nagroda2D
Galus Aleksandra
Nagroda2D
Biernacka Julia
Nagroda2G
Fryc Magdalena
Wyróżnienie1A
Gaszyńska Kaja
Wyróżnienie1A
Jurek Łukasz
Wyróżnienie1A
Kapera Wictoria
Wyróżnienie1A
Korzeniowska Julita
Wyróżnienie1A
Pasterski Szymon
Wyróżnienie1A
Suriak Dawid
Wyróżnienie1A
Augustyn Milena
Wyróżnienie1B
Kania Jakub
Wyróżnienie1B
Wierzbicki Karol
Wyróżnienie1B
Browarska Anna
Wyróżnienie1C
Gaweł Julia
Wyróżnienie1C
Grzesiak Paweł
Wyróżnienie1C
Komar Zofia
Wyróżnienie1C
Korzeniak Igor
Wyróżnienie1C
Oset Karolina
Wyróżnienie1C
Wronka Michał
Wyróżnienie1C
Zając Judyta
Wyróżnienie1C
Guczalska Marta
Wyróżnienie1D
Wrzesińska Maja
Wyróżnienie1D
Fryc Maciej
Wyróżnienie2A
Krzysztofek Anna
Wyróżnienie2A
Oleksy Antoni
Wróżnienie2A
Żuwalska Aleksandra
Wyróżnienie2A
Moskal Aurelia
Wyróżnienie2B
Badura Piotr
Wyróżnienie2B
Grzybczyk Julia
Wyróżnienie2B
Badawika Jakub
Wyróżnienie2D
Dąbrowski Paweł
Wyróżnienie2D
Michałko Weronika
Wyróżnienie2D
Olejnik Mieczysław
Wyróżnienie2D
Peszko Kornelia
Wyróżnienie2D
Czarnecki Marcel
Wyróżnienie2F
Kęsek Karolina
Wyróżnienie2F
Górecka Nina
Wyróżnienie2G
Michalik Filip
Wyróżnienie2H
Mazur Milena
Wyróżnienie2H
Bubula Bartosz
Wyróżnienie3B
Gąsiorek Filip
Wyróżnienie3B
Kozicz Agnieszka
Wyróżnienie3B
Cuccinello Fabio
Wyróżnienie3C
Kaczmarczyk Filip
Wyróżnienie3D
Narucki Michał
Wyróżnienie3D
Wójcicki Piotr
Wyróżnienie3D
Borkowska Aleksandra
Wyróżnienie3E
Maziarek Julia
Wyróżnienie3E
Kasperczyk Szymon
Wyróżnienie3F
Rybczak Maciej
Wyróżnienie3F
Mistrzostwa Krakowa Piłka KoszykowaZespół w składzie: Nadczuk Mikołaj, Skorulski Maurycy, Wilk Cezary, Skoczylas Jakub, Korczyński Piotr, Kuc Jan, Markowski Szymon, Pyrek Patryk, Suruło Jan, Szułdrzyński Kacper, Zieliński Igor, Korczyński Krzysztof
II miejsce6A, 6C, 6D, 6E, 4B
Konkurs plastyczny "Magiczny świat Harry'ego Pottera"Markowski Szymon
I miejsce6E
XXII Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i AntykuSzostak Eryk
II miejsce5A
Ochocki Karol
Wyróżnienie5A

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!

Valid HTML 4.01 Transitional