Informacje Pedagoga

Program "Dobry Start"

Szanowni Państwo!

Program "Dobry start" to świadczenie, które przysługuje jednorazowo, z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego każdemu dziecku od I klasy Szkoły Podstawowej do 20 roku życia, a w przypadku dzieci niepełnosprawnych do 24 roku życia. Świadczenie jest należne bez względu na dochód. Wnioski należy składać w Urzędzie Miasta, w MOPS. Nieprzekraczalny termin to 30 listopada.

Program dożywiania dzieci

Szanowni Państwo!

Rodziny posiadające trudności materialne mogą ubiegać się o sfinansowanie lub dofinansowanie obiadów w ośrodkach MOPS. W szczególnych sytuacjach bytowych prosimy o kontakt osobisty z Pedagogiem szkolnym.

"Wyprawka dla Żaka"

"Wyprawka dla Żaka" to coroczna zbiórka artykułów szkolnych, której patronuje PCK. W tym roku akcja na terenie szkoły trwa do 17 września. Prosimy o włączenie się do akcji.

Zbieramy zakrętki

Szanowni Państwo!

Przez cały rok szkolny zbieramy zakrętki w celu pomocy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej. Zebrane zakrętki przeznaczane są na zakup sprzętu rehabilitacyjnego (1 tona zakrętek pozwala zakupić wózek lub łózko rehabilitacyjne). Zapraszamy do włączenia się do akcji.

Szkolny wolontariat

Działaniom wolontariatu w szkole patronuje PCK. W akcjach pozaszkolnych uczestniczy Młodzież klas VIII. W tym roku szkolnym pierwsza kwesta odbędzie się 14 września w osiedlowym DH Stokrotka.