Tablica ogłoszeń

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA

ANKIETA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice!

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przygotował elektroniczną ankietę oceniającą działania związane z promocją "Programu dla szkół" w roku szkolnym 2018/2019. "Program dla szkół" to unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety.
Link do ankiety znajduje się tutaj...

Ankieta jest anonimowa i będzie aktywna do 24 listopada br.

Serdecznie dziękujemy
Dyrekcja SP 97.

Kampania przeciwko przemocy

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Włączamy się w światową kampanię przeciwko przemocy wobec dzieci i młodzieży, która trwa przez pierwszych 19 dni listopada. W Polsce kampanię koordynuje Fundacja po Drugie. Kolorem kampanii jest pomarańczowy. Proszę zadbać o pomarańczowe wstążeczki (Uczniowie i Dorośli) i nosić przez ten czas.

Z kolei tematykę godzin wychowawczych zdominuje edukacja w zakresie prawidłowych postaw wobec przemocy.

Dziękuję za współpracę.

Maria Gaweł

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 97 składa podziękowania wszystkim, którzy zainicjowali, przygotowali, przeprowadzili i uczestniczyli w I Pikniku Rodzinnym.

Sobotnie spotkanie dostarczyło nam wszystkim wiele radości i dobrej zabawy, a także było prezentacją dorobku uczniów i możliwością poznania talentów. Wszystko odbyło się bezpiecznie i zainicjowało tęsknotę za następnym spotkaniem. Rada Rodziców, a w szczególności Prezydium i pani Przewodnicząca Magdalena Sznajder zdali ten egzamin na szóstkę! Dziękujemy jeszcze raz!

Maria Madej

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Państwo!

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 odbędzie się 02.09.2019. Szczegółowy harmonogram znajduje się tutaj

Zapisy do świetlicy szkolnej

SZANOWNI RODZICE!

Zapisy do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 97 w Krakowie (dotyczy wszystkich lokalizacji) odbędą się w budynku głównym szkoły – ul. Doktora Judyma 10 w dniach:

28.08.2019r. (środa) – w godz. 14:00 - 17:00
29.08.2019r. (czwartek) – w godz. 14:00 – 17:00.

Dla dzieci z klas pierwszych z lokalizacji przy ul. Armii Kraków 76 oraz ul. Cechowej 57 istnieje możliwość zapisu do świetlicy podczas „dnia otwartego”, który odbędzie się w czwartek 29.08.2019r. w godzinach 17:00 -19:00.

Nauczyciele świetlic SP97

ZAPRASZAMY!

Wyprawka szkolna

Szanowni Państwo!

Istnieje możliwość dofinansowania zakupu materiałów edukacyjnych zgodnie z art.3 pkt.24. lit. b, ustawa z dn. 7 września 1999 r. o systemie oświaty dla uczniów słabowidzących, słabosłyszących, z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znaczącym, z niepełnosprawnością ruchową, z afazją, z autyzmem, z zespołem Aspergera, z niepełnosprawnościami sprzężonymi, posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Na stronie Legislacyjnego Centrum Rządowego opublikowano projekty uchwały Rady Ministrów w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2019 r. "Wyprawka szkolna" oraz w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom. Rodzice, których dzieci spełniają w/w kryteria powinni składać wnioski do Dyrekcji Szkoły/ w pierwszych dniach września/.