Tablica ogłoszeń

PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW

Szanowni Państwo!

Dyrekcja SP97 przekazuje podziękowania Radzie Rodziców za perfekcyjne zorganizowanie zabawy karnawałowej dla Rodziców, integrującej nasze środowisko. Godne podziwu są inicjatywa, zaangażowanie, sposób organizacji i prowadzenie będące udziałem Prezydium Rady Rodziców oraz jego Przewodniczących. Dziękujemy i prosimy o podobne spotkanie za rok!

Maria Madej - Dyrektor Szkoły

OBRAZ - DAR DLA BIBLIOTEKI

Szanowni Państwo!

Na prośbę uczennicy klasy 4b Agnieszki Poznańskiej, artystka - pani Agnieszka Słońska- Więcek podarowała bibliotece szkolnej obraz, który dziś zdobi jej wnętrze. Serdecznie dziękujemy za ten piękny prezent!

FERIE ZIMOWE W KSOS

Szanowni Państwo!

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy organizuje na czas ferii zimowych atrakcyjne zajęcia sportowo - rekreacyjne dla dzieci i młodzieży. Szczegóły oferty znajdują się tutaj

PODZIĘKOWANIA

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 97 składa podziękowania Radzie Rodziców, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom i Uczniom za przygotowanie i przeprowadzenie Kiermaszu Świątecznego w dniu 13 grudnia. Przedsięwzięcie to przyniosło wiele korzyści praktycznych i finansowych. Wzbudziło wiele pozytywnych emocji oraz przyczyniło się do integracji środowiska lokalnego.

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA

ANKIETA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice!

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przygotował elektroniczną ankietę oceniającą działania związane z promocją "Programu dla szkół" w roku szkolnym 2018/2019. "Program dla szkół" to unijny program polegający na dostarczaniu dzieciom owoców i warzyw oraz mleka i produktów mlecznych.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety.
Link do ankiety znajduje się tutaj...

Ankieta jest anonimowa i będzie aktywna do 24 listopada br.

Serdecznie dziękujemy
Dyrekcja SP 97.

Kampania przeciwko przemocy

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Włączamy się w światową kampanię przeciwko przemocy wobec dzieci i młodzieży, która trwa przez pierwszych 19 dni listopada. W Polsce kampanię koordynuje Fundacja po Drugie. Kolorem kampanii jest pomarańczowy. Proszę zadbać o pomarańczowe wstążeczki (Uczniowie i Dorośli) i nosić przez ten czas.

Z kolei tematykę godzin wychowawczych zdominuje edukacja w zakresie prawidłowych postaw wobec przemocy.

Dziękuję za współpracę.

Maria Gaweł

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 97 składa podziękowania wszystkim, którzy zainicjowali, przygotowali, przeprowadzili i uczestniczyli w I Pikniku Rodzinnym.

Sobotnie spotkanie dostarczyło nam wszystkim wiele radości i dobrej zabawy, a także było prezentacją dorobku uczniów i możliwością poznania talentów. Wszystko odbyło się bezpiecznie i zainicjowało tęsknotę za następnym spotkaniem. Rada Rodziców, a w szczególności Prezydium i pani Przewodnicząca Magdalena Sznajder zdali ten egzamin na szóstkę! Dziękujemy jeszcze raz!

Maria Madej

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Państwo!

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 odbędzie się 02.09.2019. Szczegółowy harmonogram znajduje się tutaj

Zapisy do świetlicy szkolnej

SZANOWNI RODZICE!

Zapisy do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 97 w Krakowie (dotyczy wszystkich lokalizacji) odbędą się w budynku głównym szkoły – ul. Doktora Judyma 10 w dniach:

28.08.2019r. (środa) – w godz. 14:00 - 17:00
29.08.2019r. (czwartek) – w godz. 14:00 – 17:00.

Dla dzieci z klas pierwszych z lokalizacji przy ul. Armii Kraków 76 oraz ul. Cechowej 57 istnieje możliwość zapisu do świetlicy podczas „dnia otwartego”, który odbędzie się w czwartek 29.08.2019r. w godzinach 17:00 -19:00.

Nauczyciele świetlic SP97

ZAPRASZAMY!

Wyprawka szkolna

Szanowni Państwo!

Istnieje możliwość dofinansowania zakupu materiałów edukacyjnych zgodnie z art.3 pkt.24. lit. b, ustawa z dn. 7 września 1999 r. o systemie oświaty dla uczniów słabowidzących, słabosłyszących, z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znaczącym, z niepełnosprawnością ruchową, z afazją, z autyzmem, z zespołem Aspergera, z niepełnosprawnościami sprzężonymi, posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Na stronie Legislacyjnego Centrum Rządowego opublikowano projekty uchwały Rady Ministrów w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2019 r. "Wyprawka szkolna" oraz w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom. Rodzice, których dzieci spełniają w/w kryteria powinni składać wnioski do Dyrekcji Szkoły/ w pierwszych dniach września/.