GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI:

PIĄTEK: 8:00-14:00

Konkurs literacki

Zaproszenie do Konkursu literackiego

Jeśli jesteś autorem powieści, opowiadań lub wierszy i chcesz, aby inni mogli je przeczytać, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

W dniach 29 listopada – 10 grudnia 2017 roku w bibliotece szkolnej czekamy na Twoje literackie utwory. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 15 grudnia.

Jury konkursu przyzna nagrody w trzech kategoriach wiekowych:
- klasy 2-3
- klasy 4-5
- klasy 6-7

Osobnej ocenie będą poddawane:
- powieści
- opowiadania
- wiersze

Prace nie powinny przekraczać objętości pięciu stron formatu A4 Teksty mogą przyjąć formę rękopisu, a także wydruku komputerowego. Jury, przy ocenie będzie brać także pod uwagę formę wizualną dzieła (estetyka!)

Serdecznie zapraszamy!!!

Zapisy do Klubu Oczytanych

Biblioteka szkolna ogłasza zapisy do Klubu Oczytanych. Zapisy trwają od 4 do 14 października 2017 roku.

Informacja dla wszystkich uczniów, którzy już połknęli bakcyla czytania!!! Rusza kolejna rok działania w naszej szkole „Klubu Oczytanych”. Zapisz się, czytaj bardzo jak dotychczas, przychodź na spotkania, w czasie których porozmawiamy o Twoich czytelniczych wrażeniach i opinach. W czerwcu spodziewaj się interesująch i cennych dyplomów oraz nagród.

P.S. Dziękujemy serdecznie pani Dorocie Smoleń za pomoc i wsparcie finansowe sponsora IT Solutions BSSP

Wybrane nowości książkowe

Nowości w bibliotece szkolnej

Wybrane nowości książkowe w zbiorach biblioteki szkolnej znajdują się tutaj...